فراخوان دهمین جشنواره علامه حلی اعلام شد دهمین جشنواره علامه حلی(ره) از سوی معاو

فراخوان دهمین جشنواره علامه حلی اعلام شد
دهمین جشنواره علامه حلی(ره) از سوی معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با همکاری معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه خواهران برگزار می‌ شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، دهمین جشنواره علامه حلی(ره) در راستای گسترش فرهنگ پژوهش و تقدیر از پژوهشگران حوزه‌ های علمیه سراسر کشور از سوی معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با همکاری معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار می‌ شود.

بر اساس این گزارش، طلاب حوزه‌های علمیه برادران سراسر کشور می توانند تا جمعه 15 دی ‌ماه برای نام نویسی به سامانه اینترنتی جشنواره علامه حلی به نشانی www.jhelli.ir و خوهران طلبه به سامانه کوثر نت به نشانی kowsarnet.whc.ir مراجعه کنند.

نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی، قرآن و علوم انسانی و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از موضوعات بخش ویژه دهمین دوره جشنواره علامه حلی(ره) به شمار می روند و گروه ‌های علمی پژوهش دهمین دوره جشنواره علامه حلی(ره) تفسیر و علوم قرآنی، علوم حدیث و درایه، کلام، اخلاق و تربیت، فقه و حقوق اسلامی، فلسفه و منطق، اصول فقه، تاریخ اسلام و تشیع، ادبیات و علوم انسانی مرتبط با حوزه دین است.

حداکثر سن شرکت در دهمین جشنواره علامه حلی(ره) 31 سال بوده و سنین بالاتر مجاز به شرکت در جشنواره نیستند. هر پژوهشگر می تواند در هر دوره، حداکثر 3 اثر ارسال کند؛ آثار مشترک و گروهی نیز پذیرفته می شوند.

لازم به ذکر است آثار بایستی به صورت تایپ شده باشد و اثر ارسالی نمی بایست در دوره قبل یعنی نهمین دوره جشنواره علامه حلی(ره) به عنوان برگزیده انتخاب شده باشد اما از آنجا که تشویق طلاب نو قلم حوزه‌های علمیه از فلسفه ‌های شکل ‌گیری جشنواره علامه حلی(ره) به شمار می رود، ارسال آثار طلابی که در دوره قبلی جشنواره برگزیده شده باشند در دوره ‌های دیگر اشکالی ندارد و پایان ‌نامه‌ های دانشگاهی طلاب در صورتی که در زمان طلبگی نوشته شده باشند پذیرفته می شوند.

برادران طلبه بایستی پس از نام نویسی در سامانه جشنواره علامه حلی و تکمیل فرم مشخصات فردی و تحصیلی همچنین تکمیل فرم مشخصات اثر و بارگزاری فایل pdf یا ورد اثر از فرم نام نویسی پرینت گرفته و آن را به همراه اصل اثر به دبیرخانه های استانی جشنواره مستقر در معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه استان ارسال کنند.

گفتنی است، پس از ثبت‌ نام در سامانه جشنواره علامه حلی(ره) سیستم به صورت پیش ‌فرض کد ملی را به عنوان نام کاربری‌ انتخاب می‌ کند و کلمه عبور می ‌بایست از سوی متقاضی انتخاب شود و ارزیابی اثر نیز به ایمیل وارده شده به هنگام نام نویسی ارسال می شود.

شایان ذکر است، طلاب آزاد، نظام قدیم، جامعة الزهرا، خراسان و جامعة المصطفی نیز می توانند از طریق سامانه فراخوان های پژوهشی به نشانی https://research.whc.ir آثار پژوهشی خود را ثبت کنند.

www.jhelli.ir

/ 0 نظر / 96 بازدید